BŪSTO PASKOLOS

Daugiametis bendradarbiavimas su partneriais rodo, kad laikotarpis nuo paskolos paieškos iki turto įsigijimo užtrunka ne vieną mėnesį. Daugeliu atveju žmonės keliauja į porą artimiausių bankų ir išsirenką geresnį pasiūlymą, kai tuo tarpu trečiajame banke jis gali gauti geriausią pasiūlymą.     

Mes  ilgą laiką bendradarbiaudami su finansinėmis institucijomis ne tik galime išsiderėti palankiausias sąlygas, bet jas jau ir turime. Esame oficialūs „Swedbank“ partneriai. Ilgus metus intensyviai bendradarbiaujame su DnB banku. Kreipdamiesi į mus, Jūs sutaupysite ne  tik savo pinigus, bet ir laiką. Jums nereikės vaikščioti po visus bankus, pristatyti dokumentus į visas institucijas, ieškoti turto vertintojo, laukti eilėse notarinėje, Registrų centre, teisme, net komunalinius patarnavimus teikiančiose įmonėse. Visa tai už Jus atliksime mes. Taupykite savo laiką patikėdami mums sutvarkyti dokumentus.

 

NEKILNOJAMO TURTO PIRKIMAS SU BANKO PASKOLA, KĄ REIKIA ŽINOTI?

Perkant nekilnojamą turtą su banko paskola

Pasirašoma preliminari pirkimo–pardavimo sutartis su pardavėju
Sumokamas avansas – (pinigų suma) priklausanti nuo susitarimo, dažniausiai jis siekia 10-15% nuo perkamo būsto vertės
Atliekamas turto vertinimas – kuris nustato nekilnojamojo turto vertę rinkoje, jį atlieka nepriklausomi ekspertai
Nuo turto vertės priklauso, kokią dalį lėšų galėsite pasiskolinti iš banko

Mes ilgą laiką bendradarbiaudami su finansinėmis institucijomis ne tik galime išsiderėti palankiausias sąlygas, bet jas jau ir turime. Esame oficialūs „Swedbank“ partneriai. Ilgus metus intensyviai bendradarbiaujame su DnB banku. Kreipdamiesi į mus, Jūs sutaupysite ne tik savo pinigus, bet ir laiką. Jums nereikės vaikščioti po visus bankus, pristatyti dokumentus į visas institucijas, ieškoti turto vertintojo, laukti eilėse notarinėje, Registrų centre, teisme, net komunalinius patarnavimus teikiančiose įmonėse. Visa tai už Jus atliksime mes. Taupykite savo laiką patikėdami mums sutvarkyti dokumentus.

 

MŪSŲ REKOMENDUOJAMI BANKAI

 

DAIVA KULPINSKIENĖ

Privačių klientų vadybininkė

Klientų aptarnavimo centras Maironio g. 26B, Kaunas

Tel. (8 5) 258 3951

Mob. tel. 8 615 41285

El. p. daiva.kulpinskiene@swedbank.lt

 

  

 

JUSTINA ALEKSIENĖ
Kalniečių  skyrius
AB LUMINOR bankas       
Savanorių pr. 292, LT-49425 Kaunas | Lietuva         
Mob. +370 682 55318

El. paštas:
 justina.aleksiene@luminorgroup.com 

<